.

.

New
Тавтабита Тавтабита Piege tueur Мамка се со Autocollant Trapper се прелива Дома Контрола на Штетници, sur и не-toxique!

Тавтабита Тавтабита Piege tueur Мамка се со Autocollant Trapper се прелива Дома Контрола на Штетници, sur и не-toxique!

DEN 479.04

Стока
Достапно.

Излупете исклучување на бела хартија се покриваат лепак налепница. Место во аглите на кујна, спална соба, ковчегот, троседот, кабинет, ресторан, канцеларија, каде било на roaches се појавуваат често. Заврши тоа, го стави на местата каде roaches се појавуваат често. 2) ве Молиме тавтабита мамка задушени во прав или мелени честички, и средината на куќа во тавтабита (многу важно).
Опис :
Г-дин Грешка Тавтабита Стапица 10 Комплети за Roaches Мравките Пајаци Контрола на Не-токсични.
Г-дин Грешка тавтабита мамка стапица куќа 10 поставува во една кутија. Здроби на мамката во прав или помали, и да ја стави во центарот на стапицата.
Г-Дин Грешка Тавтабита,
Домаќинство тавтабита тело со голем број на бактерии, но, исто така, астма или други алергиски реакции алергени. Стапица големи и мали лебарки сите видови, лесен за употреба.

Детали

Број На Модел На:
Г-дин грешка -001
Штетници Тип:
Штурците,Мравките,Стоножките,Термити,Пајаци,Лебарки
Бренд Име:
Г-Дин Бубачка
Свеж

Избор на клиенти