.

.

New
Топла Г-Дин Грешка Штетници Убиец Инсекти Стапица Инсекти Одбивање Мамка Прав Инсекти Отвратителен Repeller Insecticide Прав Намамат Нето Нетоксични

Топла Г-Дин Грешка Штетници Убиец Инсекти Стапица Инсекти Одбивање Мамка Прав Инсекти Отвратителен Repeller Insecticide Прав

DEN 479.04

Стока
Достапно.

2) ве Молиме тавтабита мамка задушени во прав или мелени честички, и средината на куќа во тавтабита (многу важно). Различни за различни видови на тавтабита insecticide веќе развиваат отпорност! Нашиот дом, различни видови на лебарки, често се меша медиуми. Почна пред една година, јас веќе не користите insecticide спрејови и пестициди! Insecticide спрејови ќе биде многу остаток на токсичност на штетни пестициди во домот, но на долг рок е тешко да се отстрани! Го загрози здравјето на вас и вашето семејство! Отиде да јадат тавтабита insecticide џвакање, дифузна се искачи вашиот дом друга храна, софи, столици, душеци, токсични тавтабита измет и храна околу секој агол, предизвикувајќи сериозни загадувањето на животната средина! Умрел од јадење тавтабита insecticide агол шкафове, гардероби, софи, душеци, bookcases и се одгледуваат голем број на бактерии! Дома со бремени жени, деца, домашни миленици и стари лица, кујна и спална соба и на други места, ве молиме да користите претпазливост insecticide спрејови и пестициди! Г-дин Грешки тавтабита куќа, со користење на увезените суровини и материјали, заштита на животната средина, со висока вискозност rayon, исклучителна процесот на производство, помогне да ги реши вашите грижи! Г-дин Грешки лебарки домувањето, заштита на животната средина, не-токсични, безопасни, не ја загадуваат животната средина, можете да се кандидира надвор од ѓубре! Од страв да го освојат тавтабита лебарки, ние работиме заедно! Внимателен мајка, намери семејство здравствена заштита! Топла Г-дин Грешка Инсекти Штетници Стапица Убиец Инсекти Одбивање Мамка Прав Инсекти Отвратителен Repeller Insecticide Прав Намамат Нето-Не-Токсични 10pcs/кутија Правилна употреба : 1) Притиснете на иконата ќе тавтабита куќа колиба укината форма, обезбедување на индексирање тавтабита-како влез рампата начин.

Детали

Штетници Тип:
Кревет Грешки,Штурците,Earwigs,Вошки (Болви), Пајаци,Скорпии,Крлежи,Мравките,Стоножките,Бубачки,Термити,Лебарки
Број На Модел На:
Г-дин грешка -001
Бренд Име:
Г-Дин Бубачка
Свеж

Избор на клиенти