.

.

New
Cobee 30pcs/многу DIY 175mm Столар Моливи Градители Joiners Дрво Занает Канцелариски Дома Училиште Материјали

Cobee 30pcs/многу DIY 175mm Столар Моливи Градители Joiners Дрво Занает Канцелариски Дома Училиште Материјали

DEN 381.00
DEN 507.36

Стока
Достапно.


Опис :
Овие моливи со мека доведе на оставајќи јасна трага на дрва и други градежни материјали
Идеален за столари, joiners, заинтересирани DIYers и сите други трговци кои имаат потреба од добар квалитет, тешки и долготрајни молив
Одличен подарок, секоја лента со алатки треба да имаат сет - многу посилен отколку со користење на нормални моливи
Светла црвена боја ги прави лесно да се најде кога ќе се стави ги надолу -и рамен профил значи дека тие нема да се тркалаат подалеку или, исто така, полесно да се одржи додека носи ракавици.
Боја : Црвена Маска,Црна Доведе
Материјал : Дрво
Должина : 0.5 cm
Дебелина : 0.25 cm
Големина : 17.5 *1cm
Пакет Се Вклучени :
30 x Столари Моливи

Детали

Тип:
Стандард Моливи
Растворливи Или Не:
Столар Моливи
Пакување:
Сет
Бренд Име:
Cobee
Тело Материјал:
Дрво
Употреба:
Столар Молив
Доведе Боја:
Црна
Тип:
Стандард Моливи
Број На Модел На:
175mm Столар Моливи
Свеж

Избор на клиенти