.

.

New
2018 Лето Нови Favolook Жените Тока Рака На Рака Потпетици Класичен Револвер Сандали Дами Црвениот Платформа Мода Сандали Г-Ѓа Noki

2018 Лето Нови Favolook Жените Тока Рака На Рака Потпетици Класичен Револвер Сандали Дами Црвениот Платформа Мода Сандали Г-Ѓа

DEN 775.00
DEN 1123.68

Стока
Достапно.

Ние ќе ви даде satisfing одговор.
Испорака
1.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)7-15 работни дена да Азија 2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)30-45 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Превозот Метод;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS
2.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.
2018 Лето Нови Favolook Жените Тока Рака На Рака Потпетици Класичен Револвер Сандали Дами Црвениот Платформа Мода Сандали Г-Ѓа Noki
Совети
Известување
Обично,цел доаѓа без чевли кутија,само еден пар на чевли.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Комуникација и Превозот Брзина.Чевлите кутија вредности US$5. Купувачи И Бара Плаќање
Во моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат. Повратни информации 1.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Но, ако ви треба кутија,ве молиме контактирајте со нас да incerase цена.Dlivery Време.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано.

Детали

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Бренд Име:
Г-Ѓа Noki
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
L4049C
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Концизен
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Тесен Појас
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Hoof Потпетици
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Пета:
1cm
Подигнете тип:
Снег чизми/глуждот чизми/ топли чизми
Сезона:
Зимски/Есен
Пол:
Девојка,девојка,жена,жените,дама,дами,женски
Подигнете стил:
Booties/botas/влечки/botines
Обвивка Материјал:
Топло кадифен/памук/крзно
Чизми тип:
Зимски чизми/мода чизми/неврзан чизми
обувка:
36.37.38.39.40
Пета Тип:
Платформи/рамни потпетици/рамни чевли/Рамен со
Подигнете се носат:
Многу меки/удобно/водоотпорен
Свеж

Избор на клиенти