.

.

New
Жените Тексас Маскирна Зимски Чизми Се Задржи Топло Средината На Теле Снег Чизми 2017 Дебели Единствена Платно Висина Зголемување На Чевли Bota Feminina

Жените Тексас Маскирна Зимски Чизми Се Задржи Топло Средината На Теле Снег Чизми 2017 Дебели Единствена Платно Висина Зголемување

DEN 5222.00
DEN 6528.00

Стока
Достапно.


повеќе оптоварување чевли ве молиме кликнете : (Ако тоа не може да се отвори, ве молиме копирајте го овој линк за нов прозорец за да го отворите)

Детали

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6.5, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Жените
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Кожа Стил:
Мека Кожа
Вратило Материјал:
Тексас
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Сезоната:
Зима
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Insole Материјал:
Латекс
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Маскирна
Број На Модел На:
маскирна чизми жени-20161107-JM211230-1
Пети Форма:
Круг Пети
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Горниот Материјал:
Тексас
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Стил:
мода,чисто,едноставно,слатка,елегантна,секси,елегантна
корисникот:
женска ,womans ,жени ,жени ,девојки ,дама
Прилики:
повик, работа,спорт,рекреација,забава,матурска,свадба
боја:
маскирна зелена,светло сина,темно сина,црна
ЕУР големина:
34 35 36 37 38 39
НИ Големина:
4.5 5 5.5 6.5 7 8
пета 1:
околу 12 cm ( единствена околу 5 cm + скриени пета околу 7 см)
Свеж

Избор на клиенти