.

.

New
чевли жена Мода motocicleta mulheres мартин outono inverno botas де couro чизми femininas botas жените чизми платно 9302

чевли жена Мода motocicleta mulheres мартин outono inverno botas де couro чизми femininas botas жените чизми платно 9302

DEN 2039.00
DEN 3456.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
BLXQPYT
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
is_handmade:
Yes
Декорација:
Sequined
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Шаблон Тип:
Цврста
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
PGY-9302
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Вратило Материјал:
PU
Тип На Објект:
Чизми
Одделот За Името:
Возрасни
Чевли Ширина:
M)
Свеж

Избор на клиенти