.

.

New
чевли жена Мода motocicleta mulheres мартин outono inverno botas де couro чизми femininas botas жените чизми платно 9302-1

чевли жена Мода motocicleta mulheres мартин outono inverno botas де couro чизми femininas botas жените чизми платно 9302-1

DEN 912.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Број На Модел На:
PGY-9302-1
Бренд Име:
BLXQPYT
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Вратило Материјал:
Стадото
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти