.

.

New
QZYERAI Нови топло зима мода снег рамни чизми дното зајакот крзно чевли секси женска чизми

QZYERAI Нови топло зима мода снег рамни чизми дното зајакот крзно чевли секси женска чизми

DEN 1584.00
DEN 3167.04

Стока
Достапно.


Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Превозот Време
Земја На Превозот Агент Обработка&Испорака
САД/Канада Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 15-30 работни дена(за)
Велика БРИТАНИЈА/Европски Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 15-35 работни дена(за)
Руската Федерација Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 15-45 работни дена(за)
Блискиот Исток Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 28-45 работни дена(за)
Австралија Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 15-30 работни дена(за)
Азија Земја Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 20-38 работни дена(за)
Африка Земјата Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 26-65 работни дена(за)
Јужна Америка, Кина Пост/Хонгконг Пост Воздух mail 25-65 работни дена(за)

Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
QZYERAI
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Станот со
Број На Модел На:
888
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Кадифен
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Крзно
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Големина:
34-43
Материјал:
Cowhide
Класификација:
дермисот
Со висок :
3.5 см
Сезоната:
Зима
Свеж

Избор на клиенти