.

.

New
ENMAYER Нови Жените Убава Класична Етничка Стил Апартмани Мека Реси Чевли Зимски Чизми Средината на Листот со Tassel Чевли за Жени

ENMAYER Нови Жените Убава Класична Етничка Стил Апартмани Мека Реси Чевли Зимски Чизми Средината на Листот со Tassel Чевли за

DEN 1477.00
DEN 2840.16

Стока
Достапно.

ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да обрнете внимание дека превозот цена
е не се враќа.5=CN40=250mm(боси нозе должина) US14=CN47=285mm(боси нозе должина)
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing
позадина итн.ние прифаќаме Alipay тука,сите светски плаќање алатки се прифатени од страна ЗАЧУВАМ систем
1.Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат превозот цена.Тоа е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди
3. Редовни клиенти може да се добие екстра попуст,dropship и wholesales е лесно,побрзо и врвот conveninet за вашиот
бизнис
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;western union.0=CN38=240mm(боси нозе должина) US12.5=CN43=265mm(боси нозе должина) US6.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 килограм ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји
како следниве : сад;Обединето Кралство;Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција;
Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија;Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австралија; Германија; Данска; Сингапур.Пакет потпишан"подароци"и ниска вредност на advoid клиенти даноци,но увозни царински даноци е купувачот е должност
ако мора да го полните или да имаат нов увоз даноци правила
2.
Ако објектот во внатрешноста на пратката била скршена или украдени очигледно додека сте прима.0=CN37=235mm(боси нозе должина) US11.Ве молиме да направите нарачка во нашата продавница директно ако имате цел од вашите клиенти,тогаш ние испрати пакет да
вашите купувачи
без нашите информации од страна на превозот пат кој сте го одбрале.

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12.5, 13, 14
Бренд Име:
ENMAYER
Горниот Материјал:
Стадото
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
946511
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Кадифен
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Fringe
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Висина:
3cm
Платформа:
1cm
окно:
31CM
Отварање На Багажникот:
38cm
боја:
Црна, Црвена Кафена И Жолта
ЕУР големина:
34 35 36 37 38 39
is_customized:
Yes
Европската Големина:
36
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Свеж

Избор на клиенти