.

.

New
Gaorui Чизми Жените Чизми Патент Пред Средината На Теле Чизми

Gaorui Чизми Жените Чизми Патент Пред Средината На Теле Чизми

DEN 1243.00
DEN 1776.00

Стока
Достапно.


Купувачот треба да се одговорни за било какви давачки и сопствени трошоци на вашата земја.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Сите предмети ќе биде предаден, нормално во рок од 48 часа по приемот на уплатата, освен правни одмор. Големина : pls дозволете 0-3 mm разликата се должи на рачно мерење. Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни. Pls напомена : ова не значи нема проблем дефинитивно во обичај во друга главна земја. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Поштенски Ние ги испратите на производи преку Кина Пост и да се обезбеди изразат како следново :
1.
Други елементи (Може да бидат корисни за вас)
146 Новиот
.
ПОВРАТНИ информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Со оглед на големината на чевлите од различни компании може да бидат различни, нашите чевли може да се изврши поголем или помал од големината сте
се користи за да,pls се провери големината на количка во prouduct страница внимателно пред да нарачате.
Поради посебност на дигитален производ понекогаш купувачот може да мислат дека тој добил погрешна точка (всушност тоа може да биде добро ),но ниеден орган може да го потврди тоа или не intuitionist доказ за поддршка на тоа, купувачот ќе биде уште понуда за враќање. Експрес (DHL/EMS, итн.
За да се квалификува за БЕСПЛАТЕН замена или враќање на производот мора да биде :
ние ја доби враќа објект, "како нов" состојба; и да се заврши со било додатоци (ако е можно, оригиналната кутија и пакување). Ви благодариме за вашето разбирање. Suggestation : било подобро за проверка на реалните мерења(Нога Должина ) во големина на табелата на чевли е производ страница
и спореди ги во вашиот нога мерењата пред да нарачате.

Детали

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7.5, 8
Бренд Име:
Gaorui
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
No
Обвивка Материјал:
Синтетички
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Патент
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Свеж

Избор на клиенти