.

.

New
Жените црна флорални везени средината на теле памучна ткаенина мода чизми Кинески фолк стилот Пекинг Крпа лизга-подигање на

Жените црна флорални везени средината на теле памучна ткаенина мода чизми Кинески фолк стилот Пекинг Крпа лизга-подигање на

DEN 1512.00

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ве молиме не го отвори спорот кога вие не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас, прво, на секој проблем, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа, ве молиме да ни веруваат. Ние ќе биде многу ценет.Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашиот производ или услуга.
Превозот
1.Предмети ќе биде испорачуван Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet (досега во можност да брод на САД, велика БРИТАНИЈА, Франција, Норвешка, германија, Канада и Русија) или други логистички методи со кои може да се следи во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање и следење на информациите ќе бидат ажурирани на lnternet во 3-10 дена по испорака.
Враќање
1. Ние имаме разбирање за загриженоста може да ги имате, ве молиме да ни даде една шанса да помогне да се реши било каков проблем и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние може да направи реконструкција или повторно да ја прати. Но, ако субјективни проблеми(како што не ви се допаѓа тоа или големината не се вклопуваат) ќе се обврзуваат враќање превозот цена.Ние прифаќаме враќа и размена доколку ставката што сте ја добиле, се неисправни. Ви благодариме за вашата поддршка!
. Ако не можете да ги пратите тоа или не знам како да ги пратите тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние би сакале да ви помогнат да се реши што е можно поскоро.

Детали

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
is_handmade:
No
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
GY-C057
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Ткаенини
Платформа Висина:
0-3cm
Шаблон Тип:
Флорални
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Embroider
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Вратило Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
Joinester
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Цвеќиња
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Свеж

Избор на клиенти