.

.

New
PULUZ За Gopro Херој 6 Камера СТП Кожа Домување Случај со Вратот Рака & Копчиња За Gopro Hero5 Додатоци

PULUZ За Gopro Херој 6 Камера СТП Кожа Домување Случај со Вратот Рака & Копчиња За Gopro Hero5 Додатоци

DEN 513.00
DEN 603.36

Стока
Достапно.

EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Воздухопловната за превозот метод се предвидени. Плаќање на горе-наведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или добавувачот е) одговорност. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Осигурете се видиме не Вештачки штета и не'ot земе покрај видиме. Answer : ___________________________ Note : камерата прикажување на сликата не е вклучена. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци. Специјално дизајнирани за Go Pro HERO6 /5, оставете намалувања за копчињата и екранот на екранот, нема потреба да се извади на камерата, додека преземање на слики. Направен од висок квалитет на СТП кожа материјал, издржливи, заштита на вашата камера од bumping и шокантен, гребнатини, прашина и штети. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи. Време на испорака : EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT : 3-7days. Ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и да ве запознаеме со нашата најдобра услуга, најдобар квалитет на производот на вашите пријатели.
Давачки & Даноци 1. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само Може да се проследи во Кина и не се детални следење на информации во вашата земја. Погодно за да го носат вашиот HERO6 /5 камерата насекаде со преносни рака.

Детали

Број На Модел На:
за gopro херој 6 случај
Материјал:
PU
Бренд Име:
PULUZ
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Тип:
Мека Торба
Свеж

Избор на клиенти