.

.

New
PULUZ Висок Квалитет на Меки Силиконски Заштитни Случај за Canon EOS М3 Мека Гума Камера Случај на Кожата за Canon

PULUZ Висок Квалитет на Меки Силиконски Заштитни Случај за Canon EOS М3 Мека Гума Камера Случај на Кожата за Canon

DEN 291.00
DEN 326.88

Стока
Достапно.

Компактен, лесен, и исклучително издржлив дизајн, лесен, удобен за носење. кога се изразат дојде, pls лице инспекција тоа. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Таа е направена од растеглив, здрав, мека висок квалитет на природна силиконска материјал. Оваа силикони камера случај одговара за Canon EOS М3 Дигитални SLR Camera. Плаќање на горе-наведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или добавувачот е) одговорност 4. За било какви предмети,ве молиме испратете од страна на вашиот локалните пост воздух mail кога ќе испрати назад. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци. Сите применливи давачки и даноци, доколку ги има, не се вклучени во набавната цена на вашата нарачка или трансакција. Кога датум на испорака ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот парцела,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го продолжи времето за испорака 10-25 дена. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. знак по добивањето.5 cm Тежина 26g
1. Ако тие се однесуваат и се наметнати, а потоа тие се ваши (а не наш или на производот, производителот или добавувачот е) единствен и ексклузивен одговорност, и ќе бидат платени од вас директно до вашиот владата или на курирска компанија, кога производите се испорачани.

Детали

Бренд Име:
PULUZ
Број На Модел На:
PU7111
Тип:
Случај
Материјал:
Силикони
Компатибилен Акција Камера Бренд:
CANON
Свеж

Избор на клиенти