.

.

New
F14411 Прилагодливи Триење Articulating Магија Рака Супер Менгеме Рак Голема Клешти Клип за dslr фото Камера LED Мониторот Студио Светлина +FS

F14411 Прилагодливи Триење Articulating Магија Рака Супер Менгеме Рак Голема Клешти Клип за dslr фото Камера LED Мониторот Студио

DEN 301.92

Стока
Достапно.


Прилагодливи Триење Articulating Магија Рака Супер Менгеме Рак Голема Клешти Клип за dslr фото Камера LED Мониторот Студио Светлина
Оваа точка не се вклучени Рака,само се Стега.Ако сакате да се купи на Рака или на целиот сет,ве молиме да пребарувате нашата продавница или се чувствуваат слободни да контакт.Ви благодариме
Супер се стега рак клип за dslr фото камера студио светлина магија рака компактен, силна и разноврсна, вклучуваат 1/4 инчи тема за монтажа на вашиот rotolight, рака, студ или други додатоци
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Метал
Боја : Црна како слики прикажани
Минимална отворање дијаметар : Прибл 52mm
Максимален отвор со дијаметар : Прибл 15mm
Може да се користи со Backhoes носителот
Инсталирате видео светлина, го следи и други додатоци
Тоа е голем чак лесно и брзо да го фати објектот
Тоа може да се користи со магијата на арм
Лесно да се поправи за светло во видео, LCD екран и други додатоци
Најдобар подарок за снимател
Едниот Крај се Поврзете камерата Врвот чизми,
На другиот крај се Поврзете Станот завртка на дното на екранот.
Може да се прилагоди на секој агол, само се стегне Централната knob да се стегне сите зглобови
Пакет Се Вклучени :
1 x Голема Рак Клешти Клип

Детали

Бренд Име:
BGNing
Број На Модел На:
F14411
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
NIKON
Свеж

Избор на клиенти