.

.

New
10 X Tethers Тока With3M Налепница На Монтирање На Комплет За Gopro Hero3 2 1 Камера

10 X Tethers Тока With3M Налепница На Монтирање На Комплет За Gopro Hero3 2 1 Камера

DEN 265.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.


Карактеристики :
• Сосема нов и висок квалитет.
• Tether должина : околу. 22cm.
• Треба да биде спроведен сигурно да се спречи влез за DV се фрли надвор.
• Боја : црна + црвено.
• Компатибилен со Gopro Hero1 / Hero2 / Hero3
• Материјал : PC + најлон.
• Трето Лице Производ, Не Оригиналниот
Пакетот Вклучува :
• 1 0x Tethers Тока Ремени Со 3 M Налепница на Монтирање на Комплет За Gopro Херој 3 2 1 Камера
Answer : ___________________________ Note : Додаток само. Go Pro Камера не е вклучена.

Детали

Број На Модел На:
360
Тип:
Акција Камера Автомобил додатоци
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
хари добро
Свеж

Избор на клиенти