.

.

New
SnowHu За Gopro Херој Акција камера додатоци Headband Tripod Градите бенд херој 6 5 4 за EKEN H9 xiaomi yi Y65

SnowHu За Gopro Херој Акција камера додатоци Headband Tripod Градите бенд херој 6 5 4 за EKEN H9 xiaomi yi Y65

DEN 485.00
DEN 914.88

Стока
Достапно.

haremos ел seguimiento del envío y en contacto един usted тен pronto комо море можен рок един una respuesta.
2) Ел Pago debe hacerse dentro де 3 días де orden. usted debe decirnos cuáles ел defecto es y darnos дин numero де orden. (excepto algunos países y APO/FPO)
2.54 /торба
инструкции
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Широко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед/ мотоцикл
Тоа може да се користи со сите видови на Gopro додатоци и е направен од Високо Квалитетни Пластични & Гума за Rustproof Заврши
За : За Gopro 6 5 5 S 4 S 4 3+ 3 2 1
За SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000 M10 M20 SJ6
За xiaomi yi xiaomi 4 K 4 K+
За EKEN H8 H8 R H9 H9 R W9 Компатибилен со сите видови на камерата движење на заштита кутија камера
Пакет листата :
1 x Главата Рака
1 x Градите Рака
1 Адаптер x
1 x J Кука Тока
1 x Октопод Tripod
1 x Мобилен телефон адаптер
1 x Завртка
Купувачот пријател Забелешка :
1. Сите наши производ брендови се "Snow Hu" (не се оригинални Gopro брендови), но тие се многу погодни за Go Pro, SJCAM, EKEN, XIAOYI и други спортски камери.Ви благодариме за вашето купување и ви посакувам среќен шопинг. Debido ал del estado акции y лас diferencias де tiempo, vamos a elegir став enviar дин artículo де nuestro буквар almacén disponible para la entrega rápida. купувачи цел проблеми (доколку стоката во транзит, исчезнати делови, оштетени) ве молиме да не се донесе спорови и една лоша критика, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Нашите производи бренд "Snow Hu" (не Gopro брендови), но тие се многу погодни за Go Pro, SJCAM, EKEN, XIAOYI и други спортски камери.

Детали

Компатибилен Акција Камера Бренд:
Sjcam,GoPro,SOOCOO,EKEN,SONY,NIKON,Garmin
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
y65
Бренд Име:
SnowHu
Компатибилен Акција Камера Бренд:
за xiaomi yi
Материјал:
Детали вовед
за gopro:
Gopro 6 5 5S 4S 4 3+ 3 2 1
за sjcam:
SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000
за xiaomi yi:
XIAOMI YI XIAOMI 4K
за Eken:
H8 H8R H9 H9R W9
За:
GoPro Херој 6 5 4 3 2 1 Xiaomi Yi EKEN Sjcam ShowHu И Акција камера
Свеж

Избор на клиенти