.

.

New
Нови 4x1600mAh AHDBT-401 AHDBT 401 AHDBT401 камера батеријата за да ОДАТ PRO + Двојна порта Home Апарат за Gopro Херој 4 HD amkov 7000s

Нови 4x1600mAh AHDBT-401 AHDBT 401 AHDBT401 камера батеријата за да ОДАТ PRO + Двојна порта Home Апарат за Gopro Херој 4 HD amkov

DEN 893.00
DEN 1050.24

Стока
Достапно.

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена.6 НА
Сертификат : CE/Ro HS
Карактеристики :
Висока ефикасност на енергија конверзија. Цврсто веруваме дека секој проблем може да се реши за комуникација. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.8 V
Полнење Напон : DC 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
1.

Детали

Број На Модел На:
401
Материјал:
Пластични
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Тешко Торба
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
ПУКА
Свеж

Избор на клиенти