.

.

New
Жаклин за Xiaomi Yi Додатоци Комплет за GoPro Херој 2 3+ 4 5 6 за SJCAM SJ4000 SJ5000 за EKEN H9R H9 H8RSE

Жаклин за Xiaomi Yi Додатоци Комплет за GoPro Херој 2 3+ 4 5 6 за SJCAM SJ4000 SJ5000 за EKEN H9R H9 H8RSE

DEN 1382.00
DEN 1727.52

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние обезбедуваме Воздух Mail и да се Изразат Испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ние обично се испраќаат надвор на објекти на следниот работен ден по уплата е потврдена (Саб. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите плаќања мора да биде платен.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Детали

Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Garmin,EKEN,Sjcam
Број На Модел На:
Бренд Нови
Бренд Име:
Жаклин
Свеж

Избор на клиенти