.

.

New
Г-ѓа Л. Meilyadigital За Gopro додатоци планината Глава Quickclip за gopro херој 5 4 3 3+ Sjcam акција камера

Г-ѓа Л. Meilyadigital За Gopro додатоци планината Глава Quickclip за gopro херој 5 4 3 3+ Sjcam акција камера

DEN 136.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Компатибилен со Сите Go Pro Камера Модели Пластика, ABS направени Quick Clip исто така, може да се закачи за други објекти помеѓу 0.12 да 0.4 инчи дебела Брз Клип Овозможува Низок Профил, Монтажа Боја : Бело/Црна

Детали

Бренд Име:
Г-Ѓа Л. Meilyadigital
Материјал:
ABS
Тип:
Акција Камера Автомобил додатоци
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro,Sjcam
Број На Модел На:
097
Свеж

Избор на клиенти