.

.

New
5pcs Нови Пристигнување! Мини Tripod Планината Адаптер Monopod за Gopro Херој 3+ 3 2 1 Камерата ST-60

5pcs Нови Пристигнување! Мини Tripod Планината Адаптер Monopod за Gopro Херој 3+ 3 2 1 Камерата ST-60

DEN 163.00
DEN 176.64

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Овој пренослив tripod адаптер може да направи вашата Gopro оригинални месеци работа со други бренд камери, кои го поддржуваат Стандардот 1/4" теми.
Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.
Спецификации :
Компатибилност : За Gopro Херој 3+ 3 2 1
Материјал : Пластични & метал
Боја : Црна
Големина : Прибл. 2.2 * 3.1 cm / 0.9 * 1.2 во(D * H)
Тежина : Околу. 11g / 0.4 оз
Пакет Листата :
5 * Мини Tripod Планината Адаптер

Детали

Број На Модел На:
1
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Бренд Име:
хари добро
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Свеж

Избор на клиенти