.

.

New
PULUZ 360 степени Ротирачки Ранец Шапка Rec-месеци Брзо Ослободување Менгеме Планината за GoPro HERO5 /4 /3+ /3 /2 /1 /+LCD

PULUZ 360 степени Ротирачки Ранец Шапка Rec-месеци Брзо Ослободување Менгеме Планината за GoPro HERO5 /4 /3+ /3 /2 /1 /+LCD

DEN 129.00
DEN 144.96

Стока
Достапно.

кога се изразат дојде, pls лице инспекција тоа. 100% сосема нов и висок квалитет
2. Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата одговорност за какви било давачки или даноци на производи купување. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. знак по добивањето. Ве молиме бидете сигурни дека она што го испрати назад е нашиот производ и нашата гаранција лебл е sticked има,ако нема гаранција лебл или не на нашите производи, ние ќе одбие да наплата или размена на тоа. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, бесплатен превозот, може да биде само следи во Кина, но нема детали за следење на податоци во вашата земја. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци. Answer : ___________________________ Note : камерата не е вклучена
Општи Материјал, ABS Компатибилност Go Pro HERO4, Go Pro HERO3+, Go Pro HERO3, Go Pro HERO2, Go Pro HERO1, SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaoyi
1. За било какви предмети,ве молиме испратете од страна на вашиот локалните пост воздух mail кога ќе испрати назад. 360 степен ротација, насока и агол може да се прилагоди на вашите потреби. Ако овие се применливи, тие ќе се казни и да се утврди кога пратката е обработена од страна на применлив на царинската агенција во вашата земја.

Детали

Материјал:
ABS
Бренд Име:
PULUZ
Тип:
Скелети & Рамки
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Број На Модел На:
за GoPro HERO5 /4 /3+ /3 /2 /1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaoyi
Свеж

Избор на клиенти