.

.

New
Tekcam Пред Одбор Покрие Faceplate Поправка Делови Замена за Xiaomi yi 4k/yi 4k+ плус Акција Камера Додатоци

Tekcam Пред Одбор Покрие Faceplate Поправка Делови Замена за Xiaomi yi 4k/yi 4k+ плус Акција Камера Додатоци

DEN 379.20

Стока
Достапно.


Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на обичај, но ве молиме да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки или локален данок.
Превозот
1 Обично цел ќе биде предаден во рок од 3 дена, освен за одмор. Но, понекогаш, времето ќе биде над 60 дена, па ве молиме да Не се отвори спор во рок од 60 дена ако не се примени предмети.
6 Ако времето за испорака е над 60 дена, и пакет уште не се дојдени, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја или враќање назад сите пари.
Исто така, можете да оставите порака со нас за да ја вредноста што сакате да се стави.
Answer : ___________________________ Note :
Камера или други додатоци не се вклучени.
2 ако , поради некоја причина не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Внимание : Настава НЕ е вклучена со купување.
Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.
Сите стоки се сосема нови.
Ако никакви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.
2 Ние само брод да се потврди цел адреса. Право?
Повратни информации
1 Кога сте задоволни со вашиот објект, а пет ѕвездички повратни информации ќе бидат високо ценети.
Гаранција
Секој објект е тестиран пред пратката. Обично,сите стоки се во акцијата, да ќе се организира во рок од 3 дена.
Но, ако имате било каков проблем по приемот на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со апликации, е-пошта или Whatsapp, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, и да работат со вас за да го реши проблемот.

Детали

Бренд Име:
TEKCAM
Број На Модел На:
Замена Рамка Одбор за xiaomi yi случај
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,Sjcam,GoPro
Тип:
Faceplate
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
xiaomi yi,Thieye,Gitup
Водоотпорен:
No
Име:
Faceplate за xiaomi yi 2 4k
боја:
Црно Црвено Жолта Сина, Сребрена
За:
xiaomi yi 2 4k/yi 4k плус Акција Камера
Материјал:
ABS мазна пластика
Свеж

Избор на клиенти