.

.

New
LANBEIKA За GoPro Херој 6 5 Водоотпорен Случај 45M Нуркање видео камера Домување Случај+ Нуркање Домување Филтер Леќа За да Одат Про 6 5 Камера

LANBEIKA За GoPro Херој 6 5 Водоотпорен Случај 45M Нуркање видео камера Домување Случај+ Нуркање Домување Филтер Леќа За да Одат

DEN 460.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.

5 cm
Црвен Филтер :
Боја : Црвена
Компатибилен Со : за Go Pro Херој 6 5(Водоотпорен Случај)
Pasckage :
1 * Go Pro Херој 6 5 45 M Подводни Случај
1 * Тока Основните Планината
1 * Долг Навој
1 * Црвен Филтер

ПРЕВОЗОТ : Откако ќе ја испратите, како и обично, Кина Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 15-60 дена да пристигне, EMS треба 5-10 дена, Fedex 4-8days, DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 3-6 дена да пристигнат. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас.
Опис :
Водоотпорен Случај :
Погоден За Gopro херој 6 5 Спортски Камера;
Висок Квалитет, Со тоа што може совршено да ја користите камерата 45m под вода;
Висок транспарентен материјал може да се задржи Јасно фото снимање;
На водоотпорен школка Анти-surf притисок нема да влијае на вашиот движење и фотографски ефект;
Состојба : Нова
Боја : Бела
Внатрешни Димензии : 8cm x 4. Ви благодариме за вашето разбирање Вашата цел ќе бидат обработени во 1-7 дена по вашата исплата Внимание : ние ќе напишете пониска вредност за парцели кои ние ги испратите (и можеби пишувам тоа е дар) за да се избегне сопствени даночни
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно, Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напишете во Ali Express, ако сакате да го промените, мора да се забележи мене на тоа
ВРАЌАЊЕ&EXCHANGE :
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не за подетални враќање или размена на настава
Повратни информации : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата.

Детали

Тип:
Тешко Торба
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Број На Модел На:
GO216/200
Бренд Име:
LANBEIKA
Водоотпорен:
Yes
Свеж

Избор на клиенти