.

.

New
ПУКА Средна Големина ЕВА Преносни Случај, за GoPro Херој 5 4 3 Сесија SJCAM SJ4000 Xiaomi Yi 4K Акција Камера Колекција Кутија Планината

ПУКА Средна Големина ЕВА Преносни Случај, за GoPro Херој 5 4 3 Сесија SJCAM SJ4000 Xiaomi Yi 4K Акција Камера Колекција Кутија

DEN 414.00
DEN 552.00

Стока
Достапно.

Ние не го прифати производ спор наплата ако објектот оштетени/загубени затоа што купувачот причина . Купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Направен од висок квалитет на ЕВА кој е издржлив и лесен. Ако оваа ставка во вашата prossession повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и ние НЕ ќе ја ПРИФАТИ НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА .
Пакетот Вклучува
1x Средна Големина Случај
Превозот во Светот на превозот . УСЛУГА транзит ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците . ние ќе ги пратите на shipiment и да се вратам на вас како е можно possiblewith реприза .
Карактеристика на Оваа носење е дизајниран специјално за Gopro Херој 4 Сесија Камера и Додатоци. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
За Врати, Ако hava било прашање во врска со производ ,ве молиме договорот ни во рок од 7 дена . Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Сервис и Гаранција : Ако сте го добиле погрешен, оштетување, дефект на објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно ,ние ќе ги провери и да ви даде разумно решение . Ако сакате врати стоката назад за понатамошни решение, ве молиме контактирајте со нас однапред.ви благодариме . Ако не сте добиле на вашиот предмет во рамките на заштитни време од пратката , ве молиме да договор со нас .

Детали

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,SONY,Sjcam,NIKON,GoPro
Бренд Име:
ПУКА
Тип:
Акција Камера Случаи
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
случај за gopro
Материјал:
ЕВА
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Xiaomi Yi
компатибилен за:
Колекција Кутија за Gopro
Големина:
22.5 x 17.5 x 6.7 cm
Тежина:
264g
Свеж

Избор на клиенти