.

.

New
ПУКА Рачни Плови Зафат Monopod за Gopro Херој 5 4 3 Hero5 Сесија Xiaomi Yi 4K SJCAM SJ4000 C30 h9 Камера Стап се Оди Про Планината

ПУКА Рачни Плови Зафат Monopod за Gopro Херој 5 4 3 Hero5 Сесија Xiaomi Yi 4K SJCAM SJ4000 C30 h9 Камера Стап се Оди Про Планината

DEN 398.00
DEN 468.00

Стока
Достапно.

Купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
За Врати, Ако hava било прашање во врска со производ ,ве молиме договорот ни во рок од 7 дена .
Функција
1. ние ќе ги пратите на shipiment и да се вратам на вас како е можно possiblewith реприза .(Се очекува некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќањето за верификација , Ние само брод да се потврди цел адреси .Против пролизгување рака зафат дизајн. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Бразил обичај ве молиме да дадете даночен број на нас ако одберете бизнис пратката начин ,руски обичај ве молиме оставете полно име и за нас .Материјал : ABS пластика + Гума
Пакетот Вклучува
1x Bobber Стап
1x Thumb Завртка
(Камера не е вклучена)
Превозот во Светот на превозот .ви благодариме . Сервис и Гаранција : Ако сте го добиле погрешен, оштетување, дефект на објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно ,ние ќе ги провери и да ви даде разумно решение . Ако не сте добиле на вашиот предмет во рамките на заштитни време од пратката , ве молиме да договор со нас .

Детали

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,SONY,NIKON,Sjcam,Garmin,GoPro
Бренд Име:
ПУКА
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Рака Костец/Прст Жлебови
Број На Модел На:
XTGP279
Материјал:
ABS
Компатибилен Акција Камера Бренд:
YI
боја:
Зелена ,Жолта
Компатибилен со 1:
За gopro плувка
Тежина:
100g
Должина:
17.5cm
Свеж

Избор на клиенти