.

.

New
4 x SJCAM sj4000 батерии + Топла додатоци комплет + dual полнач за SJCAM sj5000 плус sj6000 sj7000 камера додатоци

4 x SJCAM sj4000 батерии + Топла додатоци комплет + dual полнач за SJCAM sj5000 плус sj6000 sj7000 камера додатоци

DEN 1094.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.


4 x SJCAM sj4000 батерии + Топла додатоци комплет + dual полнач за SJCAM sj5000 плус sj6000 sj7000 камера додатоци
2 x Рамен & 2 x Лак Месеци
4 x 3М лепило подлога(2 за Рамен & 2 за Криви Месеци)
1 x Главата Појас Рака Планината
1 x Градите Појас Рака Планината
1 x Лебди се Справи со Притисокот
2 x Површината Брзо Ослободување Тока
1 x 360 степени врвка за околу Рака
1 x Двојна полнач за SJ4000
4 x Sj4000 Батерии

Детали

Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Материјал:
ABS
Бренд Име:
probty
Број На Модел На:
sj4000
Компатибилен Акција Камера Бренд:
sjcam
боја:
Црна
Одговара:
sj6000/sj7000/sj8000 4K /sj9000 камера
Свеж

Избор на клиенти