.

.

New
Gopro херој 5 Додатоци Случај Пластични Заштитни Домување Случај Покрие Рамка База на Планината За Gopro Херој 5

Gopro херој 5 Додатоци Случај Пластични Заштитни Домување Случај Покрие Рамка База на Планината За Gopro Херој 5

DEN 264.00
DEN 287.04

Стока
Достапно.


водоотпорен случај за Херој 5 акција камера функција :
Точка име : водоотпорен случај Херој 5 акција камера
материјал : PC
Боја : транспарентна
Функција : водоотпорен
тип : водоотпорен случај Херој 5 спорт камера
Применливи Херој 5 акција камера
Опсег на примена : вода-ски,скијање,возење,возење,нуркање,качување,шангај со падобран
Пакет :
1 x seapost планината
1 x завртки 1 X Заштитна Случај херој 5
Забелешка : Не се вклучени Камерата
следење на број x1

Детали

Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Број На Модел На:
херој 5
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
хари добро
Свеж

Избор на клиенти