.

.

New
3 во 1 USB 2.0 да SATA, IDE 2.5/3.5 Хард Диск HD HDD Адаптер Конвертор-Кабел Црна

3 во 1 USB 2.0 да SATA, IDE 2.5/3.5 Хард Диск HD HDD Адаптер Конвертор-Кабел Црна

DEN 144.00

Стока
Достапно.

0 спецификацијата), се ограничи зависи од IDE уред/SATA уред и возачот Овој USB 2. Лесно префрлување на датотеки од компјутер или лаптоп, направете резервни копии на датотеки, или ја запази големи датотека архиви на хард дискови На Hi-Speed USB интерфејс обезбедува за лесна инсталација со своите Plug and Play дизајн, Под Windows 2000 / ME / XP / Vista/Win 7 и Mac OS, нема возач е потребно.1)
Во согласност со АТА/ATAPI-66 Спецификација 1.5 IDE и SATA хард дискови
Поврзете на IDE уред користејќи USB интерфејс и SATA уред премногу.1 уред интерфејс може да се користат,(Назад компатибилен да USB 1.5 IDE и SATA хард дискови се Поврзете на IDE уред користејќи USB интерфејс и SATA уред премногу.
Адаптер поддржува сите постоечки ИРО/ATAPI уреди како што се CD-ROM, CD-RW, DVD-ROM-от и 2.
Лесно префрлување на датотеки од компјутер или лаптоп, направете резервни копии на датотеки, или ја запази големи датотека архиви на хард дискови
На Hi-Speed USB интерфејс обезбедува за лесна инсталација со своите Plug and Play дизајн, Под Windows 2000 / ME / XP / Vista/Win 7 и Mac OS, нема возач е потребно.0 спецификацијата), се ограничи зависи од IDE уред/SATA уред и возачот
Боја : Црна
USB 1.Префрлете го оценувате до 480 MBps (USB 2.Префрлете го оценувате до 480 MBps (USB 2.0 да ИРО/ SATA диск адаптер врти било стандард IDE или SATA диск во удобен надворешен уред.0
Поддржува SATA Хард Диск/ АТА/ATAPI CD-ROM/R/RW DVD-ROM-от (врз основа на ATAPI спецификации)
Вкупна Должина : Околу.59"
Пакет се Вклучени : 1x USB да SATA, IDE HD Конвертор-Кабел
.

Детали

Број На Модел На:
DLCL
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
Fasdga
Свеж

Избор на клиенти