.

.

New
ST-86 Велосипед Handlebar Поддршка База Адаптер за Нови Gopro Херој 2/3

ST-86 Велосипед Handlebar Поддршка База Адаптер за Нови Gopro Херој 2/3

DEN 117.60

Стока
Достапно.

Нова целосно, најдобро од сите. Висок квалитет на членот, кој е изграден slidamente. Цената е многу прифатлива. Купи тоа без одложување. Боја : црна Нова целосно, најдобро од сите.
Висок квалитет на членот, кој е изграден slidamente.
Цената е многу прифатлива. Купи тоа без одложување.
Боја : црна
Материјал : Алуминиум
Внатре Дијаметар : 30-31,8 mm
Овој додаток се користи за да го поставите Gopro на велосипед
Погоден за сите Херој & HD Херој 2 3
Пакетот вклучува :
1 x велосипед адаптер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Детали

Број На Модел На:
DLCL
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
Fasdga
Свеж

Избор на клиенти