.

.

New
Floaty Сунѓерот Кутија За Sjcam Sj4000 Водоотпорен Камера Случај задна врата Покрие W/ 3М Лепило Налепница + Lanyard За Sj4000 Wifi Sj7000

Floaty Сунѓерот Кутија За Sjcam Sj4000 Водоотпорен Камера Случај задна врата Покрие W/ 3М Лепило Налепница + Lanyard За Sj4000

DEN 430.00
DEN 614.40

Стока
Достапно.


1.100% сосема нов и висок квалитет
2. Користите за сурфање,пловењето и други спортови на вода
3.Потоне до дното за да се спречи камера
4. Одговара за sj4000,sj4000wifi,sj7000
5.Боја : Црвена
1 x задна врата маска
1 x 3М Лепило
1 x Lanyard
1 x Floaty кутија
Не се вклучуваат на камерата и водоотпорен случај,тока,завртка

Детали

Бренд Име:
CENINE
Број На Модел На:
GP-FL004
Компатибилен Акција Камера Бренд:
sjcam
Тип:
Случај
Материјал:
Сунѓерот
Тип:
Sj4000 плови кутија
Начини на Трговија:
Трговија на големо/ Мало/ OEM
Користат За:
За Sj4000 wifi
Charater:
Сурфање
Функција:
Плови Кутија w/3М лепило
Други:
Водоотпорен Случај задна врата маска
Водоотпорен:
No
Свеж

Избор на клиенти