.

.

New
5V USB ДА AV Излезни Видео Кабел за Xiaomi Yi FPV Антенски Излезни Видео Кабел за Sjcam Sj4000 Sj6000 Додатоци

5V USB ДА AV Излезни Видео Кабел за Xiaomi Yi FPV Антенски Излезни Видео Кабел за Sjcam Sj4000 Sj6000 Додатоци

DEN 268.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


1 x AV Излезни Видео Кабел
Забележи : Не вклучувајќи камерата како на слика
- Обезбедување на 5 V напојување интерфејс, може директно користење на 5 V излез за камера полнење, лесен за употреба
- Тежина : 5g
- AV излез 3 P dupont главата, директно компатибилен со 5.8 G telemetry
- Жолта & црна видео пренос линија, црвените & црно е камерата напојување линија. За напојување на камерата, можете да го користите 5 V напојување
- Одговара за xiaomi yi,sj4000/sj6000
- Должина на : 30cm

Детали

Тип:
flex кабел
Бренд Име:
CENINE
Број На Модел На:
GP-PA019
Компатибилен Акција Камера Бренд:
sjcam
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Xiaomi Yi
Материјал:
Пластични
Име на производ:
видео кабел
Други име:
излез на кабел
useage:
FPV Линија за xiaomi yi / sj4000
квалитет:
Бренд Нови
Пакет:
AV КАБЕЛ за напојување
Sj4000 додатоци акции:
Yes
Водоотпорен:
No
Тип:
кабел
Свеж

Избор на клиенти