.

.

New
Леќа Екран Заштитник Филм Леќа Капа и Маска За GoPro Херој Сесија 5S 4S Go Pro Херој Акција Спорт Камера Додатоци

Леќа Екран Заштитник Филм Леќа Капа и Маска За GoPro Херој Сесија 5S 4S Go Pro Херој Акција Спорт Камера Додатоци

DEN 110.00
DEN 135.84

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Детали

Бренд Име:
yicoe
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Тип:
Faceplate
Број На Модел На:
Yicoe-A0012
Материјал:
PC
боја:
Транспарентна
Свеж

Избор на клиенти