.

.

New
SnowHu За Gopro Херој Акција камера додатоци Trochal диск Selfie стап Адаптер За да Одат про 6 5 4 EKEN H9 xiaomi yi Y69

SnowHu За Gopro Херој Акција камера додатоци Trochal диск Selfie стап Адаптер За да Одат про 6 5 4 EKEN H9 xiaomi yi Y69

DEN 1105.00
DEN 2084.64

Стока
Достапно.

Неисправни SE DEBEN divulgar y volver dentro del período де garantía (y en el empaquetado оригиналот, si es можен рок). Купувачи цел проблеми (доколку стоката во транзит, исчезнати делови, оштетени) ве молиме да не се донесе спорови и една лоша критика, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Garantía limitada де 12 meses дел Fabricante para los artículos defectuosos (excepto лос artículos dañados y/o empleados мал después де recibo).
2) Ел Pago debe hacerse dentro де 3 días де orden.
инструкции
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Широко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед/ мотоцикл
Тоа може да се користи со сите видови на Gopro додатоци и е направен од Високо Квалитетни Пластични & Гума за Rustproof Заврши
За : За Gopro 6 5 5 S 4 S 4 3+ 3 2 1
За SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000 M10 M20 SJ6
За xiaomi yi xiaomi 4 K 4 K+
За EKEN H8 H8 R H9 H9 R W9 Компатибилен со сите видови на камерата движење на заштита кутија камера
Пакет листата :
1 x Голема Колекција Торба
1 x 3 Начин Monopod
1 x Октопод Tripod
1 x Мобилен телефон адаптер
1 Адаптер x
1 x Планината База
1 x Мост адаптер
1 x Вшмукување Чаша
1 x Клуч
3 x Завртка
1 x 360 степени Ротирате Клип со адаптер
1 x Floaty Варијабилна со 3 M Лепило
12pcs x Анти-магла Инсерти
Купувачот пријател Забелешка :
1. ле devolvemos ДИН CANTIDAD ВКУПНО OFERTA GANADORA, una vez recibido el artículo en su estado оригинални y empaquetado един todos лос componentes y los accesorios incluidos, DESPUÉS де que el Comprador y el Vendedor cancelen ла transacción де aliexpress. лос accesorios vienen един una garantía де $ број meses.

Детали

Компатибилен Акција Камера Бренд:
Sjcam,GoPro,SOOCOO,EKEN,SONY,NIKON,Garmin
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
Y69
Бренд Име:
SnowHu
Компатибилен Акција Камера Бренд:
за xiaomi yi
Материјал:
Детали вовед
за gopro:
Gopro 6 5 5S 4S 4 3+ 3 2 1
за sjcam:
SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000
за xiaomi yi:
XIAOMI YI XIAOMI 4K
за Eken:
H8 H8R H9 H9R W9
За:
GoPro Херој 6 5 4 3 2 1 Xiaomi Yi EKEN Sjcam ShowHu И Акција камера
Свеж

Избор на клиенти