.

.

New
Велосипед со Мотор Handlebar Seatpost Пол Планината Држачот за Gopro Херој 1 2 3 3+ 4

Велосипед со Мотор Handlebar Seatpost Пол Планината Држачот за Gopro Херој 1 2 3 3+ 4

DEN 221.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


Ова е Велосипед Handlebar Стегач за Gopro HD Херој 3/2/1 Камера. Со планината, тоа може да биде фиксна цврсто на вашиот велосипед и лесно за вас да го инсталирате. Својата одлична функција е одржување на вашиот Go Pro Камери и им овозможува снимање акција на пригоден начин.
Карактеристики На Производот :
Сосема нов и висок квалитет.
Компатибилен со Gopro Hero1/2/3/3+
Планината не е компатибилен со Дигитални Херој 5 врвката за камерата.
Може безбедно придава вашиот gopro да Велосипед handlebars, chainstays, се тркалаат барови, болт глави, booms, контрола барови и повеќе, па можете да снимате сите акција, додека одржување на рацете да ви бидат слободни.
Едноставен за инсталација и отстранување.
Едноставен за инсталација и отстранување.
Тежина : 65g
Боја : Црна
Пакет Се Вклучени :
1 x Велосипед Мотор Handlebar Планината Држачот За Gopro Херој 3/2/1 Камера
Answer : ___________________________ Note : Go Pro Камера не е вклучен !!!
1x следење на број

Детали

Број На Модел На:
21
Тип:
Акција Камера Автомобил додатоци
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
хари добро
Свеж

Избор на клиенти