.

.

New
2 во 1 Варијабилна Floaty Пена + 3M Лепило Планината Зафат Додаток за GoPro Херој 4 3+ 3 2

2 во 1 Варијабилна Floaty Пена + 3M Лепило Планината Зафат Додаток за GoPro Херој 4 3+ 3 2

DEN 171.00
DEN 186.24

Стока
Достапно.

Опис : Опис :
Лесно да се место флотација задна врата овозможува на вашиот HD ХЕРОЈ камера плови во вода.
Индустриска сила 3 M лепило поддршка придава на floaty директно до HD ХЕРОЈ waterhousing задна врата
Пакетот Вклучува :
1 x Floaty Сунѓерот
1 x 3М Налепница
1x следење на број

Детали

Бренд Име:
хари добро
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Број На Модел На:
2-1
Свеж

Избор на клиенти