.

.

New
2 во 1 Црна GoPro Заштитна Леќа Капа и маска за GoPro Камера Херој 3 Hero3 Gopro Додатоци

2 во 1 Црна GoPro Заштитна Леќа Капа и маска за GoPro Камера Херој 3 Hero3 Gopro Додатоци

DEN 143.52

Стока
Достапно.

Спецификации :
Go Pro Hero3 домување леќа капа. Заштитна маска за објективот и пред копчето од Go Pro Hero3 стандард водоотпорен домување. На капа да не дојде во Go Pro пакување но е загарантирана сосема нов и автентичен.
Пакетот вклучува :
1x поклопец на леќите на Камерата ЗА GOPRO 3
1x Домување поклопец на леќите ЗА GOPRO 3
1x следење на број на Производот покажува

Детали

Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
3
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Свеж

Избор на клиенти