.

.

New
За GoPro Херој 4/3+/3 Далечински Управувач+ Продолжетоци Пол monopod tripod подарок Силикони Случај, За GoPro 4/3+/3 Седница Додатоци

За GoPro Херој 4/3+/3 Далечински Управувач+ Продолжетоци Пол monopod tripod подарок Силикони Случај, За GoPro 4/3+/3 Седница

DEN 2775.00
DEN 4141.92

Стока
Достапно.


За Go Pro Херој 4/3+/3 Далечински Управувач+За Go Rro 4 3 Продолжување Пол monopod tripod подарок Силикони Случај, За Go Pro 4/3+/3 Додатоци Пакет листа : 1 x Monopod 1 x Remote controller (Изградена-во 500m Ah Li-ion батерија, 0.8"LCD дисплеј) 1 x полнење Кабел(80см) 1 x Зглоб бенд (30cm)
ПС : Не се Вклучуваат Камера и други додатоци

Детали

Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Број На Модел На:
Monopod
Материјал:
Алуминиум
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
Suptig
Употреба:
за gopro камера
ОДГОВАРА ЗА:
За GoPro Херој 4/3+/3 Додатоци
Комбинација:
Далечински Пол и Далечински Управувач За да Одат Про
Тип:
Оди Про Додатоци
Item1:
Далечински Управувач За GoPro 4/3+/3
Item2:
За GoPro Пол
Функција:
Далечински Управувач Водоотпорен 3 метри
бесплатен подарок:
За go pro далечински Силикони Случај(Црна)
Свеж

Избор на клиенти