.

.

New
Нов Главен коло/Плоча/PCB поправка Делови за Sony DSC-HX50 HX50 HX50V дигитална камера

Нов Главен коло/Плоча/PCB поправка Делови за Sony DSC-HX50 HX50 HX50V дигитална камера

DEN 4079.52

Стока
Достапно.

Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.

Детали

Тип:
Матичната плоча
Број На Модел На:
hx50
Бренд Име:
YOTEBO
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SONY
Свеж

Избор на клиенти