.

.

New
SnowHu за да Одат Про Додатоци поставите Жолта Вода Лебди Зафат Monopod се Справи со Tripod За Gopro Херој 6 5 4 3+за Xiaomi за Yi GS64

SnowHu за да Одат Про Додатоци поставите Жолта Вода Лебди Зафат Monopod се Справи со Tripod За Gopro Херој 6 5 4 3+за Xiaomi

DEN 780.00
DEN 1040.16

Стока
Достапно.

Нашите производи бренд "Snow Hu" (не Gopro брендови), но тие се многу погодни за Go Pro, SJCAM, EKEN, XIAOYI и други спортски камери. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Овој производ не содржи начин на камерата, далечински управувач и друга опрема. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Бренд Име:
SnowHu
Број На Модел На:
GS64
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Sjcam,Garmin,EKEN,SONY,NIKON
Материјал:
PC
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
за xiaomi yi
за gopro:
Gopro 6 5 5S 4S 4 3+ 3 2 1
за sjcam:
SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000
за xiaomi yi:
XIAOMI YI XIAOMI 4K
за Eken:
H8 H8R H9 H9R W9
Свеж

Избор на клиенти