.

.

New
Оригиналниот SJCAM Li-on Батерија Rechargable Двојна Полначот Одговараат за SJCAM SJ6 ЛЕГЕНДА Акција Камера Спортски DV Додатоци

Оригиналниот SJCAM Li-on Батерија Rechargable Двојна Полначот Одговараат за SJCAM SJ6 ЛЕГЕНДА Акција Камера Спортски DV Додатоци

DEN 427.00
DEN 534.24

Стока
Достапно.

Сите добра се проверени пред пратката, па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ние ви препорачуваме да се плати од страна на онлајн,ако ви требаат повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас.Купувачи ве молиме да се напомене и тоа е купувачот одговорност за плаќање на увозни давачки, доколку ги има.
Оригиналниот SJCAM Li-on Батерија Rechargable Двојна Полначот Одговараат за SJCAM SJ6 ЛЕГЕНДА Акција Камера Спортски DV Додатоци
Пакетот вклучува :
1* Dual Полнач За SJ6 Легендата 1* USB Кабел
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Кога производ(s) бара гаранција,ве молиме контактирајте со нас на прво место.За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога ни ги испратите назад. Кога ќе имаат специфични барања за прогласи вредност за превозот, ве молиме ги споделите со нас со цел порака.Другите методи на транспорт, како што се ЕМС,DHL,UPS-от,Fed EX, итн не се за бесплатен превозот.Ние може да ја испорача стоката со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,пристигнување време е многу, многу бавно,просечната пристигнување време е околу 25 дена,ќе мора да почека за 40-60 дена понекогаш во топла продажба сезона.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци.

Детали

Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Бренд Име:
sjcam
Број На Модел На:
за SJ6 Легенда
Компатибилен Акција Камера Бренд:
sjcam
Материјал:
Други
Тип:
Dual Полнач
Свеж

Избор на клиенти