.

.

New
Буквален за мрежа Сурфање Држачи за Полнење GoPro Додатоци Tethers FCS Plug Гума Заклучување Приклучок За xiaomi yi Gopro Херој 4 3+ 3 2 SJCAM

Буквален за мрежа Сурфање Држачи за Полнење GoPro Додатоци Tethers FCS Plug Гума Заклучување Приклучок За xiaomi yi Gopro Херој

DEN 508.80

Стока
Достапно.


Трговија на големо Go Pro Surf ХЕРОЈ Проширување Комплет буквален за мрежа Месеци Колекции за Gopro Херој 4 Сесија 3+ 3 2
Особеност :
Уморни од истите тие досадни снимки направени од плажа или реката банка? Додадете нова перспектива за сурфање или кајак видео со Go Pro Surf Херој Проширување Комплет. Ова е лесно-прилог комплет ви дава две опции за монтажа на вашиот Go Pro ХЕРОЈ cameraa стап-на baseplate и FCS-компатибилен приклучок планината која ви овозможува да ален-завртка камерата кон одбор или брод палубата.
Материјал : пластика
Компатибилност : Go Pro Херој 1/2/3/3+/4 Сесија
Се препорачува за Употреба : сурфање, аикидо
1.Планината вашиот Go Pro да чантата, кајаци, SUPs, брод палуби или друга опрема каде максимална држи сила е потребно. Вклучува FCS компатибилен машки plug да се качи на вашиот Go Pro користење на FCS центар перка штекер.
2.Совршен за чантата, кајаци, SUPs, брод палуби и повеќе
3.Идеален за активностите каде што максимално задржување на силата е потребно
4.Вклучува FCS компатибилен приклучок за монтажа на FCS центар приклучок fin
1 многу Пакет се вклучени :
2 парчиња x буквален за мрежа монтажа заградата
2 парчиња x лепливоста носителот
2 парчиња x камера рака
1 buc x FCS plug монтажа заградата
1 buc x Заклучување приклучок
Слика презентација :

Детали

Бренд Име:
HONGDAK
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Број На Модел На:
Планината За Акција Камера
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Sjcam
Материјал:
ABS
Свеж

Избор на клиенти