.

.

New
Дното школка Интерфејс красат Гума Succedaneum за Nikon D7000 SLR

Дното школка Интерфејс красат Гума Succedaneum за Nikon D7000 SLR

DEN 359.52

Стока
Достапно.

Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.

Детали

Бренд Име:
YOTEBO
Тип:
Случај
Компатибилен Акција Камера Бренд:
NIKON
Број На Модел На:
d7000
Свеж

Избор на клиенти