.

.

New
мулти-функција телескопски бања складирање полици, магацин стока полица, чевли багажник, прилагодлива полица кујна

мулти-функција телескопски бања складирање полици, магацин стока полица, чевли багажник, прилагодлива полица кујна

DEN 422.40

Стока
Достапно.

Бренд Име : други Применливи Простор : Дневна Соба Материјал : Пластични Функција : Еко-Пријателски,Порибено Употреба : Дребулии Статија Број : 6-10pcs Бр. на Нивоа : Еден Пластични Тип : ПП Инсталација Тип : Подот Тип Број на Модел : jiadi -8003

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
jiadi-8003
Материјал:
PU
Тип:
Други
Инсталирајте Стил :
Кат Тип
Број на Групи :
> Пет
Полица Материјал :
Метал
Носителот Површина По Завршувањето :
Нерѓосувачки Челик
Материјал :
Пластични
Свеж

Избор на клиенти