.

.

New
2017 Жените Спорт Поместена Лесна Градник Работи Вест Блузи Rimless Градници Плус Големина Нови

2017 Жените Спорт Поместена Лесна Градник Работи Вест Блузи Rimless Градници Плус Големина Нови

DEN 127.00
DEN 169.44

Стока
Достапно.


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ ^-^ ^-^
Предмет : женски Спортски Градник Вест Блузи
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Супер Еластичен,Лесна,дише,Не-Жица прирабници,Градите подлога може да се отстранува.
Материјал : Polyamide / Најлон
7 Боја (Изберете ја вашата Омилена) : црвена,бела,црна,светло виолетова,светло розева боја,светло плава,беж
Објектот Вклучува : 1 x женски Спортски Градник
Големини Под Биста Укажуваат На Тоа Чаши
S помалку од 70cm/27.56" 70/32 A 70/32 B
М 70-75см/27.56-29.53" 70/32 C 70/32 D 75/34 A 75/34 B
L 75-80см/29.53-31.5" 70/32 E 75/34 C 75/34 D 80/36 A 80/36 B
XL 80-85cm/31.5-33.46" 75/34 E 80/36 C 80/36 D 85/38 A 85/38 B 85/38 C
XXL 85-90 CM/33.46-35.43" 80/36 E 85/38 D 85/38 E 90/40 A 90/40 B 90/40 C 95/42 A 95/42 B 95/42 C
XXXL 95/100cm/37.4-39.37" 90/40 E 95/42 D 95/42 E 100/44на законот за 100/44 B 100/44 C
Забелешка : големината е само за референца, ние се мери со рака, па така можеби имаат 1-3cm разлика, ве молиме внимателно пред наддавање, ви благодариме.

Детали

Големина:
2XL, XL, 3XL, L, M, S
спортски тип:
јога
Број На Модел На:
DU51
Затворање Тип:
NO
Материјал:
Polyamide / Најлон
Функција:
Дише
Бренд Име:
PGM
Свеж

Избор на клиенти