.

.

New
Поставен&Сон Код Жените Јога долна облека Спортски Кратко Работи Тренингот Дише Антибактериски Панталони 80~95cm 7Color

Поставен&Сон Код Жените Јога долна облека Спортски Кратко Работи Тренингот Дише Антибактериски Панталони 80~95cm 7Color

DEN 262.00
DEN 513.60

Стока
Достапно.


Почитувани купувачи добредојдовте да ја посетите нашата продавница !
(1) Видови : Жените Бикини
(2) Точка вклучува : Спортската долна облека (1 Buc)
(3) Функцијата : Удобно И Дише
(4) Материјал Состав : Polyamide / Најлон
(5) Боја : Црна и Бела Боја, Сина, Зелена Виолетова Црвена Роза Шкампи во Прав
(6) Големина : Една големина (лесна долна облека Еластична Големи)
(7) Модел : D119#
(8) Бренд : Шармантна&Сон
Ве Молиме Изберете Вистинската Големина
Големина
погоден за хип 80~95cm

Детали

Големина:
95 110cm, 80 95cm
Бренд Име:
поставен&сон
спортски тип:
Фитнес
Функција:
Дише
Затворање Тип:
NO
Материјал:
модални 90% И 10%spandex
Број На Модел На:
119
Свеж

Избор на клиенти