.

.

New
Автомобил Стил на Карбонски Влакна Трки Задниот Спојлер Крило Усна За ФОЛКСВАГЕН Golf MK6 2010-2013

Автомобил Стил на Карбонски Влакна Трки Задниот Спојлер Крило Усна За ФОЛКСВАГЕН Golf MK6 2010-2013

DEN 9023.00
DEN 10491.84

Стока
Достапно.


9195 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Автомобил Стил на Карбонски Влакна Задниот Спојлер Крило Усна За "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK6 2010-2013
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Golf VI MK6 2010-2013
3 M лента и силициум заедно, Бесплатен дар од 3 M Лента ,силициум е fulid не може да се испраќаат преку експрес, па pls добив од вашиот локален автомобил работилница

Детали

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Голф
Голф-Година:
2010
Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Модел Година:
2010-2013
Име На Модел:
ВСС-VWGO0626
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Дербито Спојлери
Производителот Дел Број:
автомобил задниот спојлер
Осветленост Дел Број:
Авто Багажникот Усна Крило
Другиот Дел Број:
заден спојлер на багажникот
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Тип На Објект:
Спојлери
Свеж

Избор на клиенти