.

.

New
Карбонски Влакна Задните Покривот Крило Спојлер Авто Трки Опашка Покривот Прозорец Крило Спојлер за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touran 1T година Автомобил Стил

Карбонски Влакна Задните Покривот Крило Спојлер Авто Трки Опашка Покривот Прозорец Крило Спојлер за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touran

DEN 4722.00
DEN 5491.20

Стока
Достапно.

И ние не обезбеди сликарство услуга.
П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.

Детали

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
touran
Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Модел Година:
2016 година
Име На Модел:
RJC-HD092
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Задните Покривот Крило Спојлер
Производителот Дел Број:
Карбонски Влакна Задните Покривот Крило Спојлер
Осветленост Дел Број:
Покривот Прозорец Крило Спојлер за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touran 1T 2016 година
Другиот Дел Број:
Покривот Прозорец Крило Спојлер за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touran 1T 2016 година
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните
Тип На Објект:
Спојлери
Свеж

Избор на клиенти