.

.

New
Стил За Ford Mustang Карбонски Влакна Задните јаглерод спојлер Mustang спојлер крило 2-Врати Купе 2015 - UP

Стил За Ford Mustang Карбонски Влакна Задните јаглерод спојлер Mustang спојлер крило 2-Врати Купе 2015 - UP

DEN 6584.00
DEN 8778.24

Стока
Достапно.


Стил За Ford Mustang Карбонски Влакна Задните јаглерод спојлер 2015 2016 - UP Mustang спојлер крило 2-Врати Купе
Одговара : За Ford Mustang 2015 - UP
Материјал : јаглерод влакна
Високо сјајни finishment , УВ заштитен
Инсталирајте : Додадете со двојно двострано лента & Лепак , Porfessional инсталирате препорачливо

Детали

Тип На Објект:
Спојлери
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Ширина:
20inch
Другиот Дел Број:
NO
Објектот Висина:
10inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
2kg
Земја/Регион на Производство:
Гуангжу во кина
Ford Модел:
Mustang
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
СТИЛ
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Осветленост Дел Број:
NO
Модел Година:
До 2015-UP
Mustang-Година:
До 2015
Објектот Должина:
30inch
боја:
Црна
Пакување:
картонска кутија
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Инсталирајте:
професионални инсталирате препорачливо
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Ford
Автомобил модел:
ford mustang
Свеж

Избор на клиенти