.

.

New
E93 Карбонски Влакна Задните Усна Крило Спојлер за BMW E93 Cabriolet 320i 325i 328i 330i 335i М3 2005 - 2011

E93 Карбонски Влакна Задните Усна Крило Спојлер за BMW E93 Cabriolet 320i 325i 328i 330i 335i М3 2005 - 2011

DEN 4331.00
DEN 4607.52

Стока
Достапно.


EMS трае околу 15 Работни дена да пристигне во сопствени канцеларија за повеќето земји, детални време на испорака врз основа на кога купувачот јасно обичај. По конечното проверите, тоа ќе бидат испратени во потрага по некои детали.
ИСПОРАКА :
Обично, таа ги зема околу 4-7 дена за да се произведе и врши увид.
Ако не сте задоволни, pls контактирајте го нашиот продажен прво пред отворањето на спорот.
DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ Трае околу 10 работни дена
Pls проверете објект внимателно пред потпишување, ако е скршен, pls reject (отфрли).
ДАНОК- НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ВО ТОЧКА ЦЕНА
За Европскиот , клиентот може да треба да плаќаат данок ( детални врз основа на фактура вредност)
За АМЕРИКА & Австралија , клиентите не треба да плаќа данок како фактура вредност ќе бидат направени помалку од 600
Pls контактирајте со нас ако сакате да имаат пониски фактура вредност.
Ако клиент знак скршени објект, треба да се плати објект превозот цена испратена назад до нас & повторно се испратени до вас.
Ако сте среќни со нашите производи, pls ни даде 5 Ѕвезда повратни информации
.
Секој дел ќе биде прегледан пред пратката.
ОБЈЕКТОТ E93 ЗАДНИОТ СПОЈЛЕР МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ М3 Стил FITMENT
E93 КОНВЕРТИБИЛНА 320 325 328 330 335 М3 2006 ГОДИНА - 2013 ИНСТАЛИРАТЕ 3 M ЛЕНТА
FITMENT :
Ако не сте сигурни за fitment, pls контактирајте со нас пред понуда.
ПО ПРОДАЖБАТА НА :
Pls не ги проверите внимателно пред да го потпише парцела, да одбие да ја потпише ако објектот скршени.

Детали

Тип На Објект:
Спојлери
Објектот Тежина:
10kg
325i-Година:
2006,2009,2010,2008,2012,2011,2013,2007
Осветленост Дел Број:
Авто Трки Автомобил на Задното Крило За BMW E93
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Поставување на Возило:
E93 Задниот Капак На Багажникот
BMW Модел:
325i
Производителот Дел Број:
На задното Крило За BMW E93 320i 325i 328i 330i 335i М3
Другиот Дел Број:
Опашката Крило Спојлер За BMW E93
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Висина:
10cm
Специјални Функции:
E93 Кабриолет И Задниот Спојлер Крило
Модел Година:
2006 - 2013
Земја/Регион на Производство:
Guangdong, Кина
Објектот Должина:
10cm
Име На Модел:
TR-BMWE9301
Бренд Име:
TAORUN ТРКИ
Ставка опис:
E93 Карбонски Влакна Задниот Спојлер Крило за BMW
Материјал:
Карбонски Влакна E93 Задниот Спојлер
Автомобил Fitment:
E93 320 325 328 330 335 м3
Позиција:
Задните Покривот Багажникот Спојлер за BMW E93
боја:
Црна Задниот Спојлер Крило за BMW E93
Стил:
М3 Стил на Задното Крило за BMW E93
Инсталирајте:
3M лента
Пакет:
картонска кутија
Свеж

Избор на клиенти