.

.

New
Карбонски Влакна VTX Type5 Стил Задниот Спојлер Одговара За 2001-2007 Еволуција 7-9 EVO 7 8 9 GT Крило 1600mm со 390mm Алуминиум Стојат

Карбонски Влакна VTX Type5 Стил Задниот Спојлер Одговара За 2001-2007 Еволуција 7-9 EVO 7 8 9 GT Крило 1600mm со 390mm Алуминиум

DEN 31200.00

Стока
Достапно.


Детали :

Детали

Тип На Објект:
Спојлери
Модел Година:
2001-2007
Објектот Тежина:
1kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните
Специјални Функции:
1
Име На Модел:
1
Осветленост Дел Број:
1
Објектот Должина:
1inch
Производителот Дел Број:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Другиот Дел Број:
1
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
Автомобил модел:
EVO 7 8 9
Свеж

Избор на клиенти